KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117130

nr 1311 7130

Oljemålning, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Paris. Signerad. Olja på duk, 40x32 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:42:24